Gegužės 22 dieną Rokiškio rajono Jūžintų Otto Širvydo pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių, kaimo vietovių mokyklų virvės traukimo finalinės varžybos. Varžybų atidarymo šventėje išsirikiavo stipriausios komandos, laimėjusios savo rajonuose virvės traukimo varžybas. Varžybų atidarymo metu dalyvius sveikino ir sėkmės linkėjo Lietuvos neformaliojo švietimo centro metodininkas, Lietuvos virvės traukimo federacijos vyriausiasis teisėjas, Jūžintų pagrindinės mokyklos direktorius.

Stipriausios Lietuvos kaimo vietovių mokyklų komandos pradėjo kovas keturiuose pogrupiuose. Kiekvieno pogrupio keturios geriausios komandos pateko į atkrentamųjų varžybų etapą – aštunfinalį.

Grinkiškio gimnazijos virvės traukėjai pogrupio kovose įveikę Raseinių rajono, Varėnos rajono stipriausias ekipas sėkmingai pateko į geriausiųjų šešioliktuką ( aštunfinalį). Aštunfinalio barjeras Grinkiškio traukėjams nebuvo itin sunkus: rezultatu 2:0 įveikta Plungės rajono Alsėdžių gimnazijos rinktinė. Sunkiausias išbandymas komandos vaikinams teko varžybų ketvirtfinalyje, tarp aštuonių stipriausių, kur teko rungtis su Šilalės rajono Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija. Pralaimėjus rezultatu 2:0 Grinkiškio komanda liko kovoti dėl 5 – 8 vietos. Kovodami su Raseinių rajono Betygalos Maironio gimnazijos komanda dėl patekimo tolimesnėms kovoms užimti aukštesnę vietą, mūsų vaikinai buvo pranašesni, tačiau susitikę su Širvintų r. Gelvonų vidurinės mokyklos komanda kovoti dėl 5 - 6 vietos pralaimėjo ir užėmė gana aukštą 6-ąją vietą tarp Lietuvos kaimo vietovių mokyklų.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų finalinėse virvės traukimo varžybose dalyvavo mūsų gimnazistai: Tomas Daukša, Linas Meškauskas,Tadas Čečkauskas, Ignas Jacyna, Osvaldas Sabutis, Nerijus Urbonas, Svajūnas Burneckis, Justas Meškauskas, Lukas Urbaitis, Ernestas Virbukas.

Kūno kultūros mokytojas M. Keniausis