Lapkričio 19 d. Kaune, Sabonio krepšinio centre, vyko jau tradicija tapusios Lietuvos darželinukių ir I-IV gimnazijos klasių moksleivių varžybos „SPORTUOJANTI MERGAITĖ – BŪSIMA OLIMPIETĖ“, kurioje dalyvavo moksleivės iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Renginio organizatorius - Lietuvos moterų sporto asociacija (LMSA). Varžybų pagrindinis tikslas – skatinti merginų fizinį aktyvumą, parodyti, kad aktyviai leisti laiką galima ne tik siekiant aukštų sportinių rezultatų. Šiais metais renginyje dalyvavo mūsų gimnazijos II ir III klasių gimnazistės – Rita Burdulytė, Gabrielė Sabutytė, Neringa Budvytytė, Rasa Budvytytė, Evelina Palubeckytė ir Paulina Krasauskaitė. Merginoms padėjo ruoštis klasės draugai ir kūno kultūros mokytoja Loreta Pajaujienė.

Renginys buvo pradėtas LMSA prezidentės Joanos Bartaškienės ir LAF prezidentės Romos Aleksandravičienės sveikinimo žodžiais. Po palinkėjimų savo šou pademonstravo Lietuvos sportinės gimnastikos vicečempionės. Po to vyko merginų apšilimas ir pasiruošimas sportinėms estafetėms. Mūsų gimnazistės dalyvavo pirmame etape, kuriame puikiai pasirodė ir visiškai nenusileido Lietuvos miestų sporto mokykloms.

Už gerą mūsų gimnazijos komandos parengimą respublikinėms sporto varžyboms „Sportuojanti mergaitė – būsima olimpietė“ mūsų kūno kultūros mokytojams buvo įteikti ne tik padėkos raštai, bet ir chronometrai, kurie ateityje padės ruoštis kitoms varžyboms. Už dalyvavimą šiame renginyje nuoširdžiai dėkojame mokyklos administracijai.

Kūno kultūros ir šokių mokyt. L. Pajaujienė

1234visos