GERBIAMI GIMNAZIJOS BENDRUOMENĖS NARIAI,

kviečiu prisidėti prie akcijos „Kalėdos gyvūnams“, kurios metu bus renkama parama gyvūnų globos namams „Šiaulių letenėlė“.

Gyvūnai mums, žmonėms, padovanoja daug gerų emocijų, suteikia nusiraminimą, leidžia pajusti švelnumą, moko ištikimybės. Rūpindamiesi gyvūnais ne tik teigiamai veikiame savo psichinę sveikatą, bet ir mokomės atsakingumo. Deja, nutinka taip, kad kai kurie žmonės iki galo neišmoksta atsakingumo pamokų ir labai žiauriai pasielgia su už save silpnesniais gyvūnais. Kažkada mylėti ir atsidavę augintiniai paliekami likimo valiai, turi kęsti šaltį ir alkį. Džiugu, jog yra tarp mūsų neabejingų, kurie rūpinasi paliktaisiais, išmestaisiais gyvūnais, tačiau ir jiems reikia visų mūsų pagalbos ir paramos.

Tad visus neabejingus kviečiu prisidėti prie rengiamos akcijos ir Kalėdų proga gyvūnų globos namų augintiniams padovanoti dalelę savęs.

Prie akcijos „Kalėdos gyvūnams“ Jūs galite prisidėti:

• aukodami pinigus;
  • aukodami maistą: specialus gyvūnų maistas, įvairios kruopos;
  • aukodami daiktus (drabužius, papuošalus ar kitus daiktus), kurie finalinės akcijos dieną bus parduodami, o gauti pinigai paaukoti;
  • finalinę akcijos dieną prekiaudami savo pačių pagamintais gardėsiais ir gautus pinigus paaukodami.

Pinigines aukas neškite gimnazijos psichologei Agnei, o maistą ir kitą paramą palikite akcijos dėžėje, kurią rasite metodiniame kabinete.

Pasibaigus akcijai mokinių grupė turės galimybę aplankyti gyvūnų globos namus „Šiaulių letenėlė“ bei pristatyti suaukotas lėšas ir maistą globotiniams.

Labai tikiuosi, kad visi kartu suteiksime globotiniams paramą ir įrodysime, kad esame atsakingi ir neabejingi.

Gimnazijos psichologė Agnė B.2