Pastaruoju metu itin išpopuliarėjo įvairūs intelektiniai žaidimai, protų mūšiai. Siekiant, kad ir moksleiviai parodytų savo žinias bei bendrautų su bendraamžiais, Grinkiškio J. Poderio gimnazijoje vyko intelektinis žaidimas „Šaukštas proto – 2017“. Gegužės 17 dieną gimnazijoje įvyko finalinis intelektinio žaidimo etapas, kuriame susitiko po du Pašušvio pagrindinės mokyklos, Baisogalos ir Grinkiškio J. Poderio gimnazijų 10 klasių mokiniai. Puikias žinias savo ugdymo įstaigose vykusiuose atrankiniuose turuose parodę mokiniai susirinko į finalinį žaidimo etapą. Pašušvio pagrindinei mokyklai atstovavo Kristina Špokaitė ir Gabrielė Andrulytė, Baisogalos gimnazijai – Tadas Grigaitis ir Mantas Kasperavičius, Grinkiškio J. Poderio gimnazijai – Gabrielė Sabutytė ir Neringa Budvytytė. Po keturių intelektinio žaidimo etapų paaiškėjo nugalėtoja – Pašušvio pagrindinės mokyklos mokinė Gabrielė Andriulytė. Nugalėtojai piniginį prizą įteikė Grinkiškio seniūnijos seniūnė Giedrė Bložienė. Likusieji finalinio žaidimo dalyviai buvo apdovanoti atminimo šaukštais bei knygomis.

Tai buvo puiki proga susitikti kaimyninių ugdymo įstaigų mokiniams, užmegzti naujas pažintis ir pasitikrinti žinias. Finalinio žaidimo dalyviai dalijosi mintimis, kaip būtų smagu, jei tokie tarpmokykliniai žaidimai vyktų rajone. Reikia tikėtis, kad mokinių mintys taps realybe.

Grinkiškio J. Poderio gimnazijos psichologė Agnė Burkauskaitė

Finalininkai