Gerb tėveliai,

Uniformų įvedimas mokykloje sukėlė daug diskusijų. Vieni mano, jog uniformos suvienodins, nebeliks mokinių individualumo, kitus išgąsdino kainos. Tačiau daugelis mano, kad uniforma moko aprangos etiketo, suteikia vienybės jausmą, kuria darbinę atmosferą. Todėl po ilgų svarstymų nutarta mūsų mokykloje dėvėti uniformas.

Mokyklos mokiniai išsirinko tamsiai mėlynos spalvos uniformą.

Ją sudarys:

1–4 kl. mokinio uniformą sudarys: megztukas, juodos kelnės arba džinsai.

1–4 kl. mokinės uniformą sudarys: megztukas, sijonas (šaltu metu galės dėvėti kelnes).

5–7 kl. mokinukui rekomenduojama uniforma yra: švarkas arba megztukas, marškiniai, juodos kelnės arba juodi džinsai.

5–7 kl. mokinei rekomenduojama uniforma yra: švarkas arba megztukas, marškiniai, sijonas (šaltu metu galės dėvėti kelnes).

8–12 kl. mokinio uniformą sudarys: švarkas, marškiniai, juodos kelnės arba juodi džinsai.

8–12 kl. mokinės uniformą sudarys: švarkas, marškiniai, sijonas (šaltu metu galės dėvėti kelnes).

Norime Jums pranešti, kad megztukus, švarkus, sijonus, kaklaraiščius, logotipus galima bus užsisakyti mokykloje. Pasiūti uniformas mums sutiko siuvyklos darbuotojai iš Tauragės UAB ,,Dangija“. Šios siuvyklos darbuotojai atvyks į mokyklą sutartu laiku, padarys užsakymus, išmatavimus ir pasiuvę atveš, tik reikia informuoti klasės auklėtojas, ką norėsite įsigyti.

Jei patys pirksite parduotuvėse ar prekyvietėse švarkus, megztukus, pageidaujame, jog jų spalva būtų tamsiai mėlyna. Tik siūlysime užsisakyti mokyklos logotipą, kurį reikės prisiūti ant švarko arba ant megztinio.

Mokyklos administracija

Informacija tėveliams ir globėjams

Nuo 2012-07-01 d. dėl nemokamo maitinimo ir socialinės paramos gavimo kreiptis į deklaruotos gyvenamosios vietos seniūnijos socialinio darbo organizatorę.

Išsami informacija