Balandžio mėnesio paskutinė savaitė buvo kaip niekad kupina šokių ne tik mokyklos šokio būrelio nariams, bet ir visai mokyklos bendruomenei. Šokis – puikus būdas ne tik išsiskrauti, atsipalaiduoti, bet ir sustiprinti visų mūsų draugystę!

Balandžio 28d. Šiluvos gimnazijoje įvyko respublikinis mokyklų šokio kolektyvų konkursas - festivalis „Šokio fiesta 2022". Festivalyje apsilankė ir mūsų gimnazijos vyresniųjų klasių šokėjos, kurios pristatė šokį "Jūra'99". Festivalio tikslas - ugdyti vaikų ir mokinių meno ir kūrybos poreikį bei puoselėti šokio tradicijas. Renginyje buvo per 30 pasirodymų ir netgi virš 400 dalyvių, suskirstyta į keturias kategorijas po 8-10 kolektyvų, kurie atliko įvairių žanrų šokius. Šokius vertino visiems žinoma choreografė, šokėja ir Lietuvos šokių federacijos prezidentė Rugilė Dailidaitė. Mūsų gimnazijos šokėjos užėmė garbingają 3 vietą. Šokėjomis labai džiaugiamės ir didžiuojamės, nuoširdūs sveikinimai!

Balandžio 29d. pakartojome praeitų metų respublikinį šokio projektą „MES ŠOKAM!", skirtą Tarptautinei šokio dienai paminėti. Projekte mokėmės bendros šokio kompozicijos kartu su daugiau nei 12000 Lietuvos šokio mylėtojų! Šokome vienu ritmu per Tarptautinę šokio dieną - balandžio 29 d. Organizatoriai - šokio studija  „Šokantys bateliai“ ir Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija. Choreografija V. Jakubauskės, mokė L. Pajaujienė, muzika M. Mikutavičiaus – Pasveikinkit vieni kitus“. Mūsų pasirodymą galite pamatyti šiame video:

Tą pačią balandžio 29 dieną Grinkiškio gimnazijoje buvo išskirtinai paminėta Tarptautinė šokio diena renginiu „Kviečiu šokti“. Renginio tikslas – suvienyti žmones dėl draugystės ir taikos, leidžiant jiems kalbėti ta pačia kalba – ŠOKIO kalba. Šių metų renginyje buvo kviečiami šokti ne tik mokyklos šokėjai ir jų mokytoja, bet ir visa mokyklos bendruomenė. Pasirodymas persikėlė į mokyklos kiemą, kad tilptume visi. Naujoje vietoje nesvarbu, kas pradinukas ar gimnazistas, mokytojas ar direktorė – visi kartu šokome lietuvių liaudies šokį – „Polka keturinė“. Šio paprasto šokio paprasti žingsneliai tapo labai smagūs, džiugino ne tik žiūrovus, bet ir pačius šokančiuosius. NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME mokyklos administracijai, mokytojams ir mokiniams. Šokdami Jūs entuziastingai išreiškėte savo draugystę ir vieningumą. Visi kartu, nuo mažiausio iki didžiausio, draugiškai įsitraukėte į mūsų lietuviškąjį šokį. TEGUL TAI IŠLIEKA JŪSŲ ATMINTYJE IR ŠIRDYJE DAR ILGAI!

Footer

Grinkiškio Jono Poderio gimnazija © 2018