Artėja Motinos diena – graži ir miela pavasario šventė. Tą dieną visi sveikiname mamas, dėkojame joms už meilę, rūpestį ir šilumą. Dėkojame už tai, kad atėjome į šį pasaulį ir, laikomi už rankos, per jį keliaujame. ,,Mama yra viskas – ji mūsų paguoda sielvarte, mūsų viltis kančioje ir mūsų stiprybė bejėgiškume. Ji yra meilės, gailestingumo, užuojautos ir atlaidumo šaltinis“,- sakė rašytojas Chalilis Džibranas.

Vasario mėnesį vyko rajoninis rašinių konkursas, inicijuotas Radviliškio rajono Lizdeikos gimnazijos, kuriame dalyvavo ir Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos IIg klasės mokinė Miglė Šlivinskaitė. Mokinė nuoširdžiai papasakojo apie savo mamą, apie jos patirtus rūpesčius ir džiaugsmus, auginant savo atžalas, iš kurių jauniausioji – pati Miglė. Džiugu, kad gimnazistė gebėjo jautriai ir meniškai papasakoti apie mamos gyvenimo kelią. Miglė mamai skyrė mielus žodžius, pradėdama rašinį pačios sukurtu ketureiliu.

Balandžio 30 dieną Lizdeikos gimnazija pakvietė į apdovanojimų šventę. Šventėje jautrius žodžius tarė Ina Bajarauskaitė, Lizdeikos gimnazijos direktorė, Rita Šimkuvienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė. Menine programa visus pasveikino Lizdeikos gimnazijos mokiniai. Pasidžiaugėme rezultatais, įteiktais padėkos raštais, atminimo dovanėlėmis, naujai išleista knygele „Žodis Mamai“, kurioje ir Miglės puikus rašinys!

Dėkoju organizatoriams, skatinantiems pamąstyti apie visiems mums vieną iš svarbiausių žmonių – mamą. Taip pat Miglei, gebėjusiai atvirai pasidalinti savo mintimis. Sveikinu visas mamas su artėjančia Motinos diena. Mielos mamos, būkite visada sveikos ir mylimos!

Aušrelė Slabokienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja