„...šokis dažniausiai pasako daugiau, negu tekstas. Gal ne daugiau, gal giliau...“ (cit. A. Karalius).

Balandžio 29 d. mūsų gimnazijoje vyko respublikinė 1 – 12 klasių mokinių teorinė - praktinė konferencija „Pažink šokį“, skirta TARPTAUTINEI ŠOKIO DIENAI paminėti, kurioje dalyvavo mūsų gimnazijos šokėjai, svečiai iš Kuršėnų Lauryno Ivisnkio ir Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijų, Dotnuvos ir Pašušvio pagrindinių mokyklų bei Grinkiškio kultūros namų šokėjai. Prie konferencijos prisijungė ir mūsų mokyklos Ib g.kl bei 7 klasių mokiniai ir jų auklėtojos.

Konferencijos tikslas - puoselėti šokio vertybes, suteikti galimybę mokiniams įgyti teorinių žinių apie šokį bei estetinę patirtį. Konferencija buvo sudaryta iš dviejų dalių - teorinės ir parktinės. Teorinėje dalyje šokėjams ir jų vadovams buvo pristatomi skirtingi šokio žanrai ir stiliai, praktinėje – mūsų gimnazijos šokėjai ir svečiai pristatė savo šokių kompozicijas, kurios buvo suskirtytos į šešis šokio žanrus: istorinio šokio, klasikinio, šiuolaikinio, lietuvių liaudies, pramoginio ir laisvalaikio.

Konferencijos pabaigoje mokyklos vadovai įteikė padėkos raštus šokių kolektyvų vadovams, o šiltą sveikinimo žodį mūsų gimnazijos šokėjams ir jų vadovei pasakė Grinkiškio seniūnė G. Bložienė.

Tarptautinę šokio dieną užbaigėme skanaudami tortą.

Dviejų dalių renginį organizavo mūsų gimnazijos šokių mokytoja L. Pajaujienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui R. Poškienė bei gimnazinių klasių šokėjai.

Kūno kultūros ir šokių mokyt. L. Pajaujienė