Visiems žmonėms gyvenime svarbu pasitikėjimas, meilė, atvirumas bei žmogiškas orumas. Mes mokomės pasitikėti, būti kantriais, nesavanaudiškais, gerais, dosniais. O kartais pasielgiame lengvabūdiškai. Lengvabūdiškumo pasekmės dažnai būna sunkios ir ne visada ištaisomos...

Gruodžio 1-oji pasaulinė AIDS diena. Jau antri metai mūsų mokykla prisijungia prie respublikinio Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro organizuojamos iniciatyvos ,,AIDS Protų mūšis”. Lapkričio 29 dieną, po penkių pamokų, 10-12 klasių mokinių komandos, kartu su klasių auklėtojomis, dalyvavo renginyje, kurį organizavo biologijos mokytoja B.Morkevičienė ir socialinė pedagogė K.Našlėnienė. ,,AIDS protmūšis“ prasidėjo komandų prisistatymu. Vėliau komandų nariai atsakinėjo į klausimus, įvertino teiginius, atliko kūrybinę užduotį-kūrė plakatą Aids tematika. Kiekviena komanda stengėsi kuo tiksliau ir įdomiau atsakyti į klausimus, atlikti užduotis. Komisija nusprendė, kad nugalėjo bendras tikslas ir noras gyventi sveikai ir saugiai, todėl visoms komandoms skyrė pirmąsias vietas ir apdovanojo Visuomeninio sveikatos centro įsteigtomis dovanėlėmis.

Aktyviais šio renginio dalyviais buvo ir sirgaliai, kurie turėjo galimybę atsakyti į klausimus bei gauti už teisingą atsakymą dovanėlę.

AIDS plitimas – visų skausmas. Todėl negalime likti nė vienas abejingas. Renginys baigėsi mintimi: ,,Gyvenimas – mokykla, kurioje mokomės atsakomybės už save ir kitą žmogų“. Nelikime abejingi.

Biologijos mokytoja B. Morkevičienė