Gegužės 20 dieną mokykloje įvyko „Abėcėlės“ šventė. Pirmokai deklamavo eilėraščių posmus, dainavo, minė mįsles. Šventės metu pirmokėliai įrodė, kad puikiai pažįsta raides ir moka skaityti, ir jau gali pasinerti į paslaptingą knygų pasaulį bei patirti skaitymo džiaugsmą. Džiugu, kad į renginį susirinko mamytės, tėveliai, močiutės, gimnazijos direktorė, PUG ugdytiniai, pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos. Puiki nuotaika, laime tviskančios akelės liudijo, kad pirmokėliai džiaugiasi, jog jie jau pažįsta raideles ir jau geba savarankiškai skaityti. Baigiantis šventei kiekvienam pirmokui mokytoja padovanojo po knygelę ir Abėcėlės pažymėjimą, kuris patvirtina, kad mokiniai jau skaito, palinkėjo toliau semtis žinių ir išminties. Saldžiomis dovanėlėmis pirmokus apdovanojo gimnazijos direktorė S. Šegždienė, knygeles dovanojo bibliotekininkė D. Dauknienė. Jos palinkėjo mokinukams ir toliau stengtis mokytis, daug skaityti. Pirmokėlius sveikino priešmokyklinukai ir vyresnieji draugai, kurie įteikė savo kūrybos dovaneles. Su dovanomis atskubėjo ir tėveliai, kurie buvo laimingi, matydami savo vaikus puikiai nusiteikusius.

Šventė, kurioje buvo tiek daug gerumo, nuoširdumo, jaudulio, noro parodyti savo gebėjimus, netruko prabėgti. Buvo smagu pamatyti, kaip rugsėjį buvę nedrąsūs pirmokėliai, paaugę ir daug sužinoję, trokšta keliauti į mokslo ir žinių pasaulį.

Mokytoja Nijolė Lukoševičienė