Atkeliavęs spalvingas ruduo, sugrąžino į ugdymo įstaigas gyvastį: skamba juokas, dalinamasi praėjusios vasaros įspūdžiais, nerimaujama dėl būsimų mokymosi pasiekimų. Nejučia prabėgo pirmosios mokslo metų savaitės. Pamažu grįžtama prie įprastinio mokymosi ritmo, susipažįstama su naujai atvykusiais bendraklasiais, pedagogais, naujais ir kiek primirštais ugdymosi dalykais.

Vadovaujantis garsiuoju Platono posakiu „Gera pradžia – pusė darbo“, Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos pagrindinio ugdymo klasių mokiniai per pirmąsias šių mokslo metų dailės pamokas ėmėsi atsakingo ir emocinę sveikatą stiprinančio darbo. Mikliai buvo minkomas molis ir iš jo gaminami angelai. Mokiniai džiaugėsi matydami savo ir bendraklasių gaminius, kurių kiekvienas savitas, brangus ir mielas jį gaminusiam. Nemažiau džiaugsmo suteikė ir pats darbas su moliu, kuris lavina smulkiąją motoriką, kūrybiškumą, fantaziją ir leidžia išlaisvinti emocijas.

Linkime visai Radviliškio rajono švietimo bendruomenei sėkmingų mokslo metų, džiaugsmingų pažinimo ir bendrystės akimirkų, naujų atradimų ir dėmesio sau bei aplinkiniams. Tegul kiekvieną iš Jūsų saugo Angelas.

Veiklos organizuojamos, įgyvendinant projektą „Bendrauju – Draugauju – Pramogauju“, finansuojamą Radviliškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Psichologė Agnė Burkauskaitė

Nuotrauka01Nuotrauka02Nuotrauka03