Grinkiškio gimnazijoje mokosi daug šaunių mokinių, kurie gerai mokosi, dalyvauja įvairiuose renginiuose, atstovauja mokyklai, dalyvaudami varžybose, projektuose, konkursuose, olimpiadose, konferencijose ir kituose mokykliniuose, rajoniniuose, respublikiniuose bei tarptautiniuose renginiuose. Jie supranta, kaip tai svarbu, ir žino, kad negalima pasiduoti, jei kas nors nepasiseka pirmu bandymu. Būtina stengtis ir bandyti toliau. Artėjant didžiosioms metų šventėms, Kalėdoms ir Naujiesiems 2024-iems metams, noriu paviešinti, kaip šaunieji mokiniai gyvena, kaip jie stengiasi ir siekia savo tikslų.

Peržvelgiau mokyklos mokiniams skiriamų karmos taškų lentelę ir pakalbinau tik keletą šių šaunuolių. Kalbėjausi su septintoke Dovile Svetikaite, aštuntoku Gvidu Našlėnu, Ig klasės mokinėmis Austėja Kavaliauskaite ir Kornelija Kanišauskaite, taip pat antroku Kajumi Našlėnu.

Ką labiausiai tau patinka veikti ir kodėl?

Dovilė: Mokytis, sužinoti vis naujų dalykų. Taip pat laisvalaikiu mėgstu sportuoti, daryti įvairius papuošalus, darbelius iš popieriaus, džiuginančius mane ir aplinkinius.

Gvidas: Sportuoti, žaisti krepšinį, treniruotis karatė.

Austėja: Sportuoti, mokytis kalbų (lenkų, ukrainiečių, rusų, anglų). Žaviuosi įvairiais gražiais dalykais, kuriu ir puoselėju grožį.

Kornelija: Klausytis muzikos, sportuoti, žaisti krepšinį. Tai mane ne tik ugdo, stiprina, bet ir ramina.

Kajus: Sportuoti, žaisti krepšinį.

Už ką mokykloje dažniausiai esi pagiriamas(-a) ir gauni karmos taškų?

Dovilė: Už gerą mokymąsi, dalyvavimą įvairiuose renginiuose, rodomą iniciatyvą, nuoširdų ir mandagų bendravimą.

Gvidas: Už aktyvumą pamokose, gerą mokymąsi, dalyvavimą įvairiose mokyklos veiklose, pagalbą mokytojams.

Austėja: Už gerą mokymąsi, pagalbą mokytojams ir bendraamžiams, dalyvavimą įvairiose mokyklos veiklose, iniciatyvumą, pavyzdingą elgesį, gebėjimą bendrauti su aplinkiniais.

Kornelija: Už mandagumą ir darbštumą, pagalbą puošiant mokyklą, dekoracijų kūrimą.

Kajus: Už pagalbą mokytojams, aktyvią sportinę veiklą.

Kokius apdovanojimus gavai pastaraisiais metais? Koks iš jų tau svarbiausias?

Dovilė: Turiu nemažai apdovanojimų už dalyvavimą konkursuose ir olimpiadose. Apdovanojimai man visi svarbūs. Smagu juos gauti. Svarbiausias – futbolo varžybų pirmos vietos laimėjimo.

Gvidas: Esu gavęs daug apdovanojimų už įvairias veiklas. Paskutinis svarbus apdovanojimas š. m. pavasarį Kaune karatė varžybose gauta taurė ir medalis – pirma vieta!

Austėja: Padėka už dalyvavimą eilėraščių konkurse „Poetiškas žvilgsnis į gamtą.“

Kornelija: Gauta padėka už puikų lankomumą, apdovanojimai už dalyvavimą konkursuose ir olimpiadose.

Kajus: Turiu labai daug apdovanojimų: medalių, taurių, diplomų, padėkos raštų. Svarbiausias - pirmos vietos laimėjimas Italijoje karatė varžybose.

Kokie tavo ateities planai?

Dovilė: Gerai mokytis, tobulėti. Ateityje norėčiau studijuoti mediciną, tapti odontologe.

Gvidas: Siekti aukštumų krepšinio srityje. Ateitį taip pat norėčiau susieti su krepšiniu.

Austėja: Domiuosi informacinėmis technologijomis. Savo ateitį siesiu su šia veikla.

Kornelija: Mokytis, siekti geresnių rezultatų, tuomet ir ateitis bus gera.

Kajus: Gerai mokytis, sportuoti. Norėčiau tapti karatistu arba krepšininku.

Ką patartum ir palinkėtum sau bei kitiems ateinančiais Naujaisiais metais?

Dovilė: Stenktis. Siekti kuo geresnių rezultatų. Visada išlikti savimi. O kitiems – drąsiai ir ryžtingai eiti link savo tikslų.

Gvidas: Siekti savo tikslų. O kitiems – visuomet būti savimi, nebijoti sunkumų, atkakliai siekti aukštumų.

Austėja: Tobulinti save, neprarasti vilties, įveikti iškylančius sunkumus. Visiems – nuolat tobulėti!

Kornelija: Būti geriems, nebijoti daryti klaidų, nes iš jų juk mokomės. O sau – siekti vis kažko naujo.

Kajus: Dar daugiau medalių, daug draugų. O visiems – gerų metų!

Dėkoju už pokalbį. Džiaugiuosi, kad puoselėjate dideles ir svarbias vertybes.

Ačiū mokinių tėveliams ir mokytojams, padėjusiems pasiekti puikių rezultatų.

Linkiu visiems sėkmės visur ir visada! Aukite, siekite, tobulėkite! Juk tobulėjimui ribų nėra.

Su artėjančiomis šventėmis !!!

Kalbėjosi Miglė Šlivinskaitė, II g klasės mokinė.

Konsultavo Aušrelė Slabokienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

20231213 10124720231213 10130720231213 10184320231213 10222520231213 10241520231213 10244820231213 10285520231213 10295320231214 10533620231214 105346