Vasario 4 dieną mūsų gimnazijos mokiniai sulaukė garbingų svečių, kurie yra daug pasiekę sporto srityje. Lietuvos sporto muziejaus direktorius Pranas Majauskas išdidžiai pristatė mokyklos bendruomenei du olimpiečius: buvusį Lietuvos lengvosios atletikos sportininką Valdą Kazlauską, kuris per savo karjerą pagerino ne tik Lietuvos, bet ir Europos, pasaulio sportinio ėjimo rekordus bei šuolininką į tolį Tomą Bardauską - 2000-ųjų metų Sidnėjaus olimpinių žaidynių dalyvį. Viešnagės metu olimpiečiai pasakojo ne tik apie didžiuosius sporto pasiekimus, bet ir pasidalijo prisiminimais, patirtimi.

Lietuvos sporto muziejaus komanda pristatė parodą apie olimpinį judėjimą, parodė filmą apie olimpines žaidynes Londone, o muziejaus gidas E. Rūkas pravedė viktoriną, kurioje buvo apdovanoti geriausiai atsakę į klausimus. Buvo pagerbti mokyklos gimnazistai už pasiekimus ir pastangas sporto srityje: Gabrielė Sabutytė (Ia g. kl.), Erdvilė Urbonavičiūtė (IV g. kl.), Lukas Urbaitis (IV g. kl.), Lukas Paškevičius (III g. kl.) ir Meda  Kšanaitė (II g. kl.) už pastangas šokio srityje. Už mokinių fizinių sugebėjimų, intelekto ir olimpinių vertybių darnos skatinimą, rengiant juos gyvenimui padėkos raštai buvo įteikti kūno kultūros mokytojams Mindaugui Keniausiui ir Loretai Pajaujienei, tėveliams Vytautui ir ir Jurgitai Aleknoms, Aidui Sabučiui bei sporto rėmėjui Sauliui Gaidžiūnui.

Lietuvos sporto muziejaus direktorius kartu su olimpiečiais atsisveikindami su mokyklos bendruomene kvietė apsilankyti Lietuvos sporto muziejuje, Kaune.

Kūno kultūros ir šokių mokyt. L. Pajaujienė