Balandžio 12 dieną gimnazijoje vyko kasmetinis karjeros ugdymo renginys „Profesijų mugė“. Tą dieną 5 – 8, I – IV gimnazinių klasių mokiniai rinkosi į netradicines pamokas. Pamokas vedė ne gimnazijos pedagogai, o kviestiniai svečiai, atvykę iš Šiaulių, Panevėžio, Raseinių,  Kėdainių profesinio rengimo centrų, Kauno kolegijos, Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (ugniagesiai – gelbėtojai), Radviliškio rajono policijos komisariato, Krašto apsaugos atstovai. 5 – 6 klasių merginos susitiko su Rūta Keršiene, kuri baigusi manikiūrininkės kursus ir sėkmingai dirba šį darbą.

Mokiniams pamokų metu svečiai pristatė savo ugdymo įstaigas ir specialybes. Daugelis svečių neapsiribojo vien tik teoriniu specialybių pristatymu, bet ir praktiškai demonstravo savo atliekamą veiklą: kas paskleidė gimnazijoje kepinių kvapą, kas įmantriom šukuosenom puošė gimnazijos moksleivius, kas atskleidė stalo serviravimo paslaptis. Visiems didelį įspūdį padarė kinologo ir jo ištikimos draugės  Blankos pasirodymas.

Po tokios užimtos ir turiningos dienos gimnazijoje visi liko patenkinti ir pasisėmę naujų žinių, kurių įprastose pamokose ne visada galima gauti. Tikimės, kad tai buvo dar viena puiki proga mokiniams pažinti įvairiaspalvį karjeros pasaulį, susipažinti su naujais žmonėmis, susimąstyti apie savo ateitį. Dėkojame visiems prisijungusiems prie šio renginio organizavimo,  už dalyvavimą  jame ir tikimės, kad kitais metais vėl susitiksime „Profesijų mugėje“ bei turėsime galimybę pažinti dar daugiau specialybių ir jų atstovų.

Socialinė pedagogė Kristina Našlėnienė