Esant koronoviruso grėsmei ugdymo(si) procesas Grinkiškio Jono Poderio gimnazijoje nuo kovo 30 dienos organizuojamas nuotoliniu būdu.

Nuotolinis mokymasis organizuojamas vaikams ir mokiniams pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. Mokytojai ir mokiniai prie nuotolinio mokymosi aplinkos jungiasi iš namų.

Nuotoliniam mokymui(si) bus naudojamos mokinių turimos nuotolinio ryšio priemonės (mobilieji telefonai, planšetės, nešiojamieji, stacionarūs kompiuteriai), vadovėliai, pratybų sąsiuviniai, interneto šaltiniai. Bendravimui su mokiniais ir jų tėvais, dalykų mokytojais, klasių auklėtojais papildomai skirta: elektroninis paštas, el. dienynas ,,Mano dienynas“, gimnazijos internetinė svetainė, socialinės medijos. Interaktyviam ugdymui, užduočių diferencijavimui, vertinimui, mokomosios medžiagos laikymui ir kt. skaitmenines aplinkas (EDUKA, EMA, Vyturys, Zoom) testavimo platformos etest.lt, ,,egzaminatorius.lt) ir kitos mokytojo pasirinktos nuotolinio mokymo(si) platformos.

Mokiniai nuo 2020 m. kovo 30 d. mokosi nuotoliniu būdu 5 dienas per savaitę, reguliariai, nuosekliai ir atsakingai, naudodami informacines komunikacijos priemones ir technologijas, mokosi mokomi mokytojų ir savarankiškai pagal sudarytą sutrumpintą pamokų tvarkaraštį. Pamokų pradžia 9 val., pabaiga 16 val. Pamokos trukmė – 30 min., pertraukos tarp pamokų 15 minučių, ilgoji pertrauka -30 min.

Technologijų naudojimo klausimais mokytojus ir mokinius konsultuoja skaitmeninių technologijų administratorius (el. paštas: erikadzezulskiene(eta)gmail.com). Kompiuterių ir kt. IKT priemonių gedimo klausimais mokytojus ir mokinius konsultuoja kompiuteristas-inžinierius (el. paštas: rolandaspranaitis(eta)gmail.com).

Mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, švietimo pagalbą pagal tvarkaraštį teikia socialinis pedagogas, logopedas, specialusis pedagogas, psichologas, mokytojas padėjėjas.

Klasės mokinių nuotolinį mokymą(si) koordinuoja klasės auklėtojas.

Plačiau apie nuotolinį mokymą(si) žiūrėkite Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos ugdymo(si) proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos apraše

Nuotolinio mokymo tvarkos aprašas su tvarkaraščiais

(tvarkos aprašas gali būti koreguojamas)