2016 METŲ ĮSKAITOS, BRANDOS EGZAMINŲ IR PAGRINDINIO UGDYMO PASIEKIMŲ PATIKRINIMO TVARKARAŠČIAI

"FOX Universitetai"

Kuo galime būti naudingi norintiesiems stoti į užsienio aukštąsias mokyklas?

• Tvirtai žinantiems, ko nori, suteikiame galimybę stoti nemokamai: stojimas į vieną specialybę nieko nekainuoja.
  • Organizuojame nemokamus motyvacinio laiško rašymo mokymus.
  • Mūsų anglų kalbos testas TESA, kurį priima dauguma partnerių-universitetų, yra nemokamas.
  • Už savikainą rengiame keliones į universitetus.
  • Nemokamai konsultuojame mokiniams patogiu būdu – gyvai, telefonu, el. paštu ar Skype'u.
  • Padedame sutvarkyti paskolos studijoms UK dokumentus.

Išsami informacija apie universitetus, studijų programas ir mūsų paslaugas – www.fox.lt.

Kuo galime būti naudingi besidomintiems būsima profesija? Trečius metus vykdome projektą ,,Specialybių mugė“, kuriuo supažindiname mokinius su perspektyviausiomis ir populiariausiomis specialybėmis. Tai ypač naudingas renginys, padedantis paprastai jokios darbo patirties neturinčiam jaunuoliui susigaudyti tarp daugybės specialybių ir išsirinkti labiausiai tinkančią ir patinkančią profesiją. Šiais metais projektas kelionę po Lietuvos miestus pradės lapkričio 12 d. Išsami informacija apie ,,Specialybių mugę“ greitai bus mūsų tinklalapyje www.fox.lt.

Studijų užsienyje informacijos centras

Kursai