Renginys

Atsakingas

Inkilų paroda ,,Sutikime grįžtančius sparnuočius“

Biologijos mokytoja Birutė Morkevičienė

Integruota pamoka ,,Cheminiai elementai ir žmogaus organizmas“

Biologijos – chemijos mokytoja Birutė Morkevičienė

Gamtamokslinė viktorina Ia, Ib  g kl.

Matematikos mokytoja Alina Krikštanavičienė

Inkilų kėlimo šventė

Biologijos mokytoja  Birutė Morkevičienė

Kovo 20-oji – Pasaulinė Žemės diena

Biologijos mokytoja Birutė Morkevičienė

Integruotą biologijos – chemijos pamoką ,,Cheminiai elementai ir žmogaus organizmas“ vedė biologijos – chemijos mokytoja metodininkė Birutė Morkevičienė.  Į periodinę cheminių elementų lentelę mokiniai bandė pasižiūrėti gydytojo akimis ir apibūdinti cheminius elementus medicininiu požiūriu. Projektinį darbą ,,Cheminiai elementai žmogaus organizme“ pristatė II g klasės mokinės Gabrielė Zinytė ir Emilija Bublytė. Spręsdami kryžiažodį apie cheminių elementų svarbą žmogaus organizmui mokiniai turėjo  iš raidžių sudėti praleistus žodžius ir sužinoti, ką gydytojas norėjo pasakyti apie sveikatą:

,,Graži gyvenamoji aplinka, normalus  miegas, švarus  maistas yra jūsų sveikatos ir ilgo gyvenimo  pagrindas.“

Kovo 16 dieną  Ia ir Ib g klasių gimnazistai buvo pakviesti į tarpklasinę gamtamokslinę viktoriną „Kas ir kodėl?“, kurią vedė matematikos mokytoja metodininkė Alina Krikštanavičienė. Kiekvienai klasei atstovavo komandą, kurią sudarė 6 mokiniai. Mokiniai turėjo sugalvoti savo komandoms pavadinimą, emblemą, šūkį, išsirinkti  komandos kapitoną.

Komandos turėjo atlikti įvairias  užduotis:   išspręsti SUDOK’ą, sudėlioti  iš raidžių  terminus, sudaryti trijų žodžių grandinėlę, rasti kuo daugiau  žodžių paslėptoje lentelėje.

Kapitonų mūšyje  reikėjo atsakyti į 10 klausimų.

Viktorinos pabaigoje komandos, pasinaudodamos savo kūrybiškumu ir sumanumu, turėjo  suprojektuoti šuolaikišką mokyklą.

Renginio pabaigoje mokiniams reikėjo linksmai apibendrinti viktoriną.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad nugalėjo – draugystė. Abi komandos surinko po 46 taškus ir pasidalijo vienodais saldžiais prizais. Komandos ir jų klasės draugai liko patenkinti šia popiete.

IVg klasės mokinė Monika Tiškutė